اولین تفنگ هوشمند مجهز به سنسور اثر‌انگشت و فناوری تشخیص چهره شد.


گجت< تکنولوژی





شرکت سازنده این تفنگ که Biofire Technologies نام دارد، ادعا کرده است که وجود حسگر اثر‌انگشت از سوء‌استفاده از آن جلوگیری می‌کند.   


یک شرکت مستقر در برومفیلد، کلرادو، با نام Biofire Technologies اولین تفنگ دستی بیومتریک جهان با نام «تفنگ هوشمند بایو‎فایر» (The Biofire Smart Gun) را به بازار عرضه کرده است. این تفنگ دارای قابلیت بازکردن قفل از طریق اثر‌انگشت و تشخیص چهره است که از آن در برابر سوءاستفاده محافظت می‌کند. این تکنولوژی به انسان و یوری های کشور ها کمک میکند

گجت

گجت< تکنولوژی

«تفنگ هوشمند 9 میلی‌متری Biofire هنگام خارج‌شدن از دست شما قفل می‌شود و دیگر نمی‌توان با آن شلیک کرد؛ مگر اینکه کاربر مجازی دوباره آن را در دست بگیرد. تفنگ هوشمند شما فقط برای افرادی که انتخاب می‌کنید، شلیک می‌کند؛ بنابراین هرگز نمی‌تواند در دستان یک کودک، جنایتکار یا هر شخص دیگری نتیجه غم‌انگیری داشته باشد.»

این تکنولوژی به چه دردی میخورد؟

«تفنگ هوشمند گجت تکنولوژی 9 میلی‌متری Biofire هنگام خارج‌شدن از دست شما قفل می‌شود و دیگر نمی‌توان با آن شلیک کرد؛ مگر اینکه کاربر مجازی دوباره آن را در دست بگیرد. تفنگ هوشمند شما فقط برای افرادی که انتخاب می‌کنید، شلیک می‌کند؛ بنابراین هرگز نمی‌تواند در دستان یک کودک، جنایتکار یا هر شخص دیگری نتیجه غم‌انگیری داشته باشد.»

تکنولوژی جذاب اولین تفنگ هوشمند با قابلیت‌های ویژه!

این شرکت در ادامه توضیح می‌دهد که تفنگ هوشمند Bonfire را به‌گونه‌ای مهندسی کرده است تا کاربران هرگز مجبور نباشند بین حالت‌های ذخیره‌سازی ایمن و دسترسی فوری، یکی را انتخاب کنند. همچنین امکان ثبت چند کاربر و شخصی‌سازی تنظیمات تفنگ نیز وجود دارد.

 

 

درباره سنسورهای این اسلحه نیز گفته شده که The Biofire Smart Gun دارای «سنسور اثرانگشت خازنی پیشرفته و یکپارچه به‌همراه سیستم تشخیص چهره سه‌بعدی» است و «نشانگرهای LED» آن زمان تشخیص مشخصات کاربران را اطلاع‌رسانی می‌کنند.

این تفنگ از یک باتری لیتیوم یون قابل‌شارژ بهره می‌برد و برای اطمینان از اینکه نمی‌توان آن را به یک تفنگ دستی معمولی تغییر داد، دارای فناوری رمزگذاری است. قیمت آن هم 1499 دلارخواهد بود.

این تفنگ از یک باتری لیتیوم یون قابل‌شارژ بهره می‌برد و برای اطمینان از اینکه نمی‌توان آن را به یک تفنگ دستی معمولی تغییر داد، دارای فناوری رمزگذاری است. قیمت آن هم 1499 دلار خواهد بود.

 

شرکت سازنده این سلاح گرم جدید از اعضای مختلفی تشکیل شده است و به همین دلیل آن‌ها ادعا کرده‌اند که محصولات آن‌ها بسیار متنوع است. Biofire Technologies درباره تیم خود توضیح می‌دهد: «ما تیمی متشکل از مالکان اسلحه، مهندسان و والدین هستیم که راه‌حل‌های نوآورانه جدیدی را برای ایمن نگه‌داشتن عزیزانمان توسعه می‌دهیم. قبل از Bonfire، ما به ساخت ماهواره‌ها، دستگاه‌های پزشکی، سلاح خودکار، جت‌های مافوق صوت و البته سلاح گرم مشغول بوده‌ایم.»

تکنولوژی این شرکت مستقر در برومفیلد، کلرادو، با نام Biofire Technologies اولین تفنگ دستی بیومتریک جهان با نامای این تکنولوژی هوشمند گجت«تفنگ هوشمند بایو‎فایر» (The Biofire Smart Gun) را به بازار عرضه کرده است.

این تفنگ دارای قابلیت بازکردن قفل از طریق اثرانگشت و تشخیص چهره است که از آن در برابر سوءاستفاده محافظت می‌کند. درباره سنسورهای این اسلحه نیز گفته شده که گجت تکنولوژیThe Biofire Smart Gun دارای «سنسور اثرانگشت خازنی پیشرفته و یکپارچه به‌همراه سیستم تشخیص چهره سه‌بعدی» است و «نشانگرهای LED» آن زمان تشخیص مشخصات کاربران را اطلاع‌رسانی می‌کنند. 

گجت های هوشمندی مثل صلاح جنگی ساختن که با این وجود خوب بنظر میرسداین تفنگ 

عنوان اول اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
عنوان دوم اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
عنوان سوم اسلاید
برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
کلیک کنید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

ارتباط باما

اتصال ویپ

ازچه طریقی با شما تماس بگیریم:

به اطلاع می رساند

بعداز ارسال این فرم کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت. یا جهت تماس با کارشناس های ما با شماره : 02191301505 تماس بگیرید.